Sdílet
NÁS USN US Navy Kovový Odznak Pin Odznaky S Klopový Límec Kolíky Námořní Odznak - Světové vojenské Store
Cena
292.15 Kč
Dostupnost Skladem

Specifikace: REPRO NÁS USN US Navy Kovový Odznak Pin Odznaky S Klopový Límec Kolíky Odznak Navy velikost:4.1x2.5cm,2.0X1.3CM

Obraz může být trochu jiný, poněkud v barvu z výrobku, budete dostávat v důsledku různých monitoru. Uvědomte si prosím před nabízení.

Zpětná vazba:

1> Vaše Zpětná vazba je pro nás velmi důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc !!

2> nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás.

3> Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. Děkuji!!!

Návrat:

I když máme velkou důvěru v kvalitu a ceny našich produktů, nemůžeme zaručit, že každý kupující by být 100% spokojeni s nimi. Ale bez ohledu na to, slibujeme, budeme se snažit v našich silách vyřešit jakýkoliv problém nastal v průběhu transakce. To, co sledujeme, není jen podnikání nebo zisku. Upřímnost je to, co si vážíme mnohem více!

Pokud si chcete náhrady, protože položky vady nebo nějaké jiné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste si to. poplatek vztahující se k vrátit poštovní by měl být překonán sami.

Díky za tvůj příchod!

Štítky: německé jednotné ww2, PSD, kůže světě, protecto, militaria 2. světové války, dcf, vojenské suvenýr, liverpool ženy, čínské vojenské přebytky, jupiter kůže.

Typ medaile

Napsat recenzi

Související produkty