Sdílet
ZOMEI 40.5/49/52/55/58/62/67/72/77/82mm Slim Absolvoval filtr nd Fotoaparát Filtro Postupné Modrá Oranžová Červená Šedá pro Sony Canon Nikon
Cena
130.73 Kč -50 %
261.46 Kč
Dostupnost Skladem

Popis produktu Pouze 4.69 mm tloušťka, Širokoúhlý objektiv kompatibilní s ultra tenký rámeček. Barva šedý filtr poskytuje neutrální barva pro vyváženější expozice při jasu se liší. Ideální pro fotografování a natáčení videa. Barva modrý filtr zvýrazňuje barvy pro speciální efekty a hluboké modré nebe. Ideální pro fotografování a natáčení videa. Barva oranžová filtr vytváří působivé západy slunce nebo sad mraky do dramatické scenérie. Ideální pro fotografování a natáčení videa. Barva červená filtr zvyšuje teplé tóny země a je ideální pro dramatické nebe scenérie. Ideální pro fotografování a natáčení videa. Sklo montáž s vysokotlaké tiskové technologie. Absolvoval barevné filtry poskytují postupný barevný přechod pro hladké prolnutí efektu. Dát své krajiny a pleť pestřejší dotek. Ideální pro měnící se náladu obrazu.

Štítky: filtr hoya, filtr gel, nd filtr variabl, filtr zomei, nikon f, fotoaparát nikon, tianya nd, aero filtr, 600d canon, 95 mm filtr.

Číslo Modelu GND Filtr
Značka Zomei
Tloušťka rámu 1.35 mm
Vhodné Pro Dslr Fotoaparát Čočka
Balíček Ano
Typ Slim Dělené barvy
Výška rámu 4.69 mm

Napsat recenzi

Související produkty