Sdílet
12V Klakson Hlasitý Hlas Mluvčího Air Horn auto Auto Motocykl Alarm Univerzální Mini Hlasité Elektronické Motorku Šnek Motocykl Rohy
Cena
123.42 Kč -48 %
241.83 Kč
Dostupnost Skladem

Popis:

Naše 150DB Vlak Roh nabízí nejhlasitější zvuk na trhu, a zároveň je nejvíce kompaktní Vlak Roh nabízeny. Vlak Roh je vysoce kvalitní, high-end vlak horn kit navržen tak, aby integrovat do mnoha nákladních automobilů, jak je to možné. Na vrcholu se, že proces instalace trvá méně než hodinu!

Seger Roh 60B Elektrická Šnek Roh, Nejlepší Cena v Pákistánu ...

Naše Horn nabízí extrémně silný přímo injekčně mini-kompresor spárován s patentovaný šnek design opravdu náboj a amp zvuk! Všechny integrovány do jedné malé, ale výkonné zařízení! Nemáme žádné objemné kompresor, pouze malé zařízení, které produkuje neuvěřitelný zvuk! Je to tak kompaktní, že téměř POLOVINA našich zákazníků koupit a nainstalovat 2 rohy za dvojnásobnou hlasitost!

Vlak Roh je Vhodný Téměř Pro každé Vozidlo! Zároveň je To ideální upgrade pro nákladní automobily, náš roh je také kompatibilní s Suv, osobní automobily, motocykly a lodě. Jak jsme již bylo zmíněno, proces instalace trvá méně než hodinu a je snadné dělat. Pokyny a vše, co potřebujete je v ceně!

Tady je důvod, proč 150DB Vlak Roh je NEJLEPŠÍ!

Diskrétní, Kompaktní, Černý Design

150DB Hlasitost Zvuku, nejsilnější na Trhu!

Hlasitý, Jasný a Hluboký Vlak-Jako Zvuk

Jednoduchá Montáž, Manuál je součástí každého nákupu

Vyrobeny z Kvalitních kovů a ABS konstrukce, která nebude oxidovat

Vyplňte fromulář Vody a Odolnost proti Povětrnostním vlivům

Specifikace:

Materiál: ABS

Hlasitost koeficient: 150DB

Technická podpora: Vozidlo výkon: 12V

E mark rating:510HZ

Jeden reproduktor velikost: průměr: přibl.9 cm ; hloubka: přibl.9 cm

Množství: 1 ks

Obsah Balení:

1 XSuper Vlak Roh

Štítky: motor electronics, motocykl vlak rohy, motorcycl, roh, uniknout moto scooter, klakson pro auto hlasitý, bicycl roh, air horn, bluetooth reproduktor, dual klakson 12v.

Původ KN(Původu)
Typ šnek

Napsat recenzi

Související produkty