Sdílet
3 in1 Zahradní Rostlina kvete Půdní PH Tester Růst Rostlin Vlhkost, Intenzita Světla Metr, Nástroj, Nástroj pro Testování
Cena
60.56 Kč -42 %
104.42 Kč
Dostupnost Skladem

Funkce:

*1. Dva 20cm sondy a světelný senzor se používá k testování vlhkosti, hodnota PH a úroveň osvětlení.

*2. Žádné baterie nebo elektrické energie, je zapotřebí, stačí vložit sondu do půdy asi 2-4 palce, přepnout přepínač do polohy test. Pak čekat na ukazatel na zastavení houpání získat stabilní čtení, pokud rostlina je velmi suché, ukazatel se nezastaví proudu.

*3. Lehký a přenosný design, vhodné pro vnitřní i venkovní použití, což je ideální půda testovací nástroj pro domácí rostliny, zahrady, trávníky a farem.

*4. To může zajistit a udržet zdraví a kvalitu vašeho zelené rostliny, může se rychle dáme vám vědět, kdy do vody, kontrolovat hodnotu PH a zda rostliny získat dostatek slunečního světla.

Specifikace:

Materiál: Plast

Barva: zelená (jak je znázorněno)

Velikost: 290*50*3.8 mm

Délka sondy: 200mm

Tipy:

*1. Dávejte pozor, abyste se nedotkli kámen při vložení elektrody během používání, a nepoužívejte nadměrnou sílu, jinak snadno dojít k poškození elektrody;

*2. Vyčistěte elektrody po použití (je přísně zakázáno přímo rozšířit do vody, aby opatření):

*3. To nemůže být použita v půdě po dlouhou dobu, aby se zabránilo poškození.

Obsah Balení:

3 v 1 Zahradnictví Tester * 1

Poznámka:

1. Všechny fotografie jsou profesionálně barevně, ale vzhledem k různé okolní světlo a displej nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky mezi obrazem vidět a samotné položky. Prosím, pochopit, že.

2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaké odchylky, ale to nemá vliv na použití.

Štítky: mini set zahradní nářadí, bonsai, artifici květina, měřič ph půdy, akvárium test vody, ph, rostliny měřič vlhkosti, potravinářský ph metr, multimet, vnitřní zařízení polici.

Materiál Plastové

Napsat recenzi

Související produkty