Sdílet
Modrá Bílá Černá Bloku Moderní Abstraktní Plakát Nordic Tisk Na Plátno Obraz Umění Dekorativní Obrázek Obývací Pokoj Dekorace
Cena
53.25 Kč -47 %
102.33 Kč
Dostupnost Skladem

1. Cena je za jeden kus, každá velikost odpovídá jiná cena a jiný obrázek, prosím, věnovat pozornost, aby si vybrat velikostí a obrázky. 2. Všechny produkty neobsahují žádné rámy nebo extra hranic, obraz s poměrem bude upravena v závislosti na velikosti zakoupeného (mírně stlačený nebo oříznutí). 3. VŠECHNY produkty jsou profesionálně vytištěny s prémií inkousty na kvalitní nepromokavé matné plátno, inkoust, vyberte je vysoce kvalitní šetrné k životnímu prostředí pigmentový inkoust, ale to je normální pro všechny tištěné výrobky mají mírný inkoustovou vůni. 4. Barvy, které vidíte na vašem monitoru může být blízko na to, co je vytištěné, ale vzhledem k rozdílům v kalibraci barev monitorů, perfektní zápas nemůže být zajištěna. 5. Každý plakát je ručně řezané a měření, mohou mít chybu asi ±2 mm, která nebude mít vliv na montážní účinek.

1. Obvykle položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po obdržení plné platby. 2. Prosím, ujistěte se, že vaše poštovní adresa, poštovní směrovací číslo je správné. Jakmile balíček je odeslán, nemůžeme změnit adresu nebo jiné informace. 3. Logistika rychlost bude mít vliv na zpoždění letadla nebo místních svátků, atd. Pokud jste neobdrželi zboží v době platnosti objednávky, prosím, kontaktujte nás v čase. 4. Pokud jste náhodou změnit svůj názor, nebo v nepravděpodobném případě, že vaše plakáty dorazí poškozené, prosím, nebojte se, stačí nás kontaktovat, a my bude více než šťastný vyřešit případné problémy nebo obavy.

Štítky: mužské abstraktní umění zdi, černá a bílá hudba plakát, dramatické moderního malířství, dveře malířské plátno, dekor, velké abstraktní plátno, malba, velké nástěnné rámy pro obývací pokoj, plakát na zeď, dekor nordic, kovové moderní abstraktní umění zdi.

Rám No
Režim rámečku Nerámováno
Předměty abstraktní
Typ Plátno Tisků
Originální No
Střední Vodotěsné Inkoust
Podpora Základní Plátno
Číslo Modelu AB276
Je Inteligentní Zařízení No
Formulář Samostatný
Technics Sprej Malování
Tvar Svislý Obdélník
Značka Elegantní Poezie
Materiál Plátno
Styl Moderní

Napsat recenzi

Související produkty