Sdílet
12ks/lot Květ Vodní Fontány Filtr, Aktivovaný Uhlíkový Filtr, Speciální pro Psa, Kočku Vody Automatické Pet Feeder Krmítko Filtr
Cena
265.42 Kč -34 %
408.26 Kč
Dostupnost Skladem

Hodnota balení 12 filtry.

Kompatibilní s MYSLÍTE, HOMMI, ISYOUNG, KOALAD, HAPPYPAPA, PEDY, automatické květina fontána a další z stejné velikosti. Velikost: 5 palců(vnější průměr), 1.5 v(vnitřní průměr).

Dual-akce, filtry: Pryskyřice a aktivního uhlí. Pryskyřice může změkčit vodu a snížit riziko litiázy. Aktivní uhlí může adsorbovat nečistoty a zápachu, udržet vodu svěží a čisté. PP bavlna filtr, vlasy, usazeniny a nečistoty k čisté vodě.

Kvalita vody může být odstraněn tím, že tři 3 typy filtrace. Vnější polyesterová vrstva na každý filtr zachycuje vlasy a nečistoty. Tři kroky filtrace může zajistit kvalitu vody a zlepšení chuti pitné vody pro vaše kočky.

Opláchněte filtr s vodou důkladně před použitím, snadná montáž na pet vodní fontány.

Štítky: velké kočičí fontánka, velký pes vodní fontány, kočka hrát, kočku pro hru, kočka "feeder", kočka, pes, voda, automatický podavač, led kočičí fontánka, kovové kočičí fontánka, keramika kočka automatický podavač vody, automat kočka "feeder".

Materiál Další
LCD Displej No
Napájecí Zdroj Další

Napsat recenzi

Související produkty