Sdílet
MOC 2077 Hry Technických Auto Cyberpunkes MAX-TAC Politik auto Trailer Tvůrce Speed Racer Super Závodní Expert Stavební Bloky Hračky
Cena
577.00 Kč -31 %
836.36 Kč
Dostupnost Skladem

C5484

Název produktu :PF-50095 Kategorie:MOC Světě Tento Kit Obsahuje:(C5484) 457 KS kvalitní cihly PDF návod ke stavbě Velikost: L : 19.8 cm W : 12,8 cm H : 7,6 cm POZNÁMKA ! Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. ŽÁDNÉ tištěné díly, samolepky, předměty, zvířata, Neobsahuje motor, generátor . (V případě, že VH se rozhodnete nepřichází s motorem, budete muset koupit motor sebe, prosím, být obeznámeni s tím.) Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku.Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

Štítky: moc, lego moc, figurka cyberpunk 2077, auto lego technic, creator expert lego, případ cyberpunk, buildmoc lego, lego technic, bunda žlutá, blok auto.

Původ KN(Původu)
Čárový kód Ano
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Značka buildmoc
Certifikace CE
Číslo Modelu MOC-50095
Plast Typ ABS
Materiál Plastové
Typ Bloky
CE Certifikát
Varování Žádné nálepky, pouze elektronické instructi
Pohlaví Unisex
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly

Napsat recenzi

Související produkty