Sdílet
Přepnout levé a pravé rukojeti joycon wireless mini hry Bluetooth rukojeť přepínač somatosensory hry zvládnout
Cena
521.87 Kč -39 %
869.78 Kč
Dostupnost Skladem

1 popis Produktu:

Zařízení je bezdrátové Bluetooth vlevo a vpravo malé rukojeti, která má podobné funkce na přepínači původní Joy-Con malou rukojetí. Oba levé a rukojeť může být provozován jako samostatný zvládnout. Libovolnou klávesu (s výjimkou L3, R3) probudí a podporuje připojování a odpojování s hostitelskou Automatické párování, úchyt s šest-osy a motorické funkce a USB upgrade.

2 Provozní pokyny:

Kabelové připojení:

Na každém rozhraní hostitele, vložte kluzné kolejnice na levé a pravé rukojeti na levé a pravé snímek drážky hostitelského realizovat kabelové připojení s hostitelskou.

Připojení Bluetooth

(1). Zapněte Přepínač hostitel, klepněte na tlačítko nastavení tlačítko menu na hlavní stránce rozhraní, klepněte na nastavení Systému možnost vstoupit do další úrovně menu volby a pak

(2). Klepněte na Režim Letadlo na možnost, a potom klepněte na tlačítko Správce Připojení (bluetooth) k zapnutí funkce Bluetooth.

(3). Stiskněte a podržte tlačítko PÁROVÁNÍ tlačítko po dobu 3 sekund pro zapnutí párování, LED1-4 blikající vody, světla, otevřít hostitele domovskou stránku rozhraní a klikněte na Řadiče menu, a potom klepněte na tlačítko Změnit Grip/Orde. Hostitel bude automaticky hledat spárované kliky a rukojeti budou prohledávány po několika sekundách. Automatické párování s hostitelskou je úspěšný, a odpovídající kanál světle hostitel je vždy na; po připojení, klepněte na tlačítko a poté zvolte Zavřít ukončíte na hlavním rozhraní, a můžete začít hry operace. Po 60 sekund, rukojeť je vypnutý bez úspěšné párování. (Hostitel má 4 kanály celkem)

3 kolech:

(1). Po rukojeti byl spárován s stejné hostitelské jednou a Bluetooth hostitele je zapnuta, krátkým stisknutím libovolného tlačítka se probudit rukojeť a zadejte režim znovu (s výjimkou L3, R3, PÁR), a LED1-4 záblesky jako tekoucí voda světla. Po několika sekundách, rukojeť a hostitele jsou automaticky spárovány úspěšně, a hostitel může začít hry operace, po odpovídající kanál světlo je vždy na.

(2). Když regulátor je v režimu připojení kabelem, vytáhněte regulátor, regulátor se automaticky připojit zpět na hostitele, hostitel pošle odpovídající kanál na regulátoru, což umožňuje hráči ovládat hru.

4 tlačítko složení

(1). Levá rukojeť: NAHORU, DOLŮ, DOLEVA, DOPRAVA, L1, L2, L3, -, SL, SR, PÁR, screenshoty a 1 analogový 3D joystick.

(2) Pravá rukojeť: A, B, X, Y, R1, R2, R3, +, DOMŮ, SL, SR, PÁR, a 1 analogový 3D joystick. K

5 poplatku

(1). Když rukojeti je vypnutá, když je typ-c port na rukojeti je vložen do adaptéru, LED1-4 pomalu bliká na 2Hz. Po plně nabitá, LED1-4 je vždy zapnuto a LED zhasne po odstranění adaptéru.

(2). Když rukojeť je online nebo offline, když rukojeť typ-c rozhraní je vložena do adaptéru, hostitelské rozhraní zobrazí se v stav nabíjení. (Když je rukojeť na ruční režim, typ-c rozhraní rukojeť nelze nabíjet! Nedošlo k poškození hostitele)

(3). Levé a pravé rukojeti může být vložena do snímku železniční drážek na obou stranách SPÍNAČE, hostit, a rukojeť může být účtován při nabíjení hostitele přes nabíjecí adaptér hostitele. (Když neexistuje žádný AC adaptér pro nabíjení, když je napájení z hostitele je nad 50%, hostitel bude účtovat rukojeti s nízkým výkonem)

Zásilka

1.Budeme Loď vaší objednávky přes China Post Air Mail Pro Dopravu Zdarma.

2.Dodáváme po celém SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

3. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

4. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.

Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů (China post air mail :60days),

prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve.

záruka

1.Zákazník je vždy NE.1,Tak jsme se poskytnout nejlepší služby pro vás, Váš Šťastný Nakupování v našem obchodě je náš cíl.

2.Pokud produkt, který obdržíte není, jak je popsáno nebo nízké kvality. Kontaktujte nás, prosím, Frist Jsme promisesthat, že se můžete vrátit před cílem dokončení

(když kliknete na "Potvrdit Objednávku Obdržel'; nebo překročit potvrzení časový rámec), a obdržíte plnou náhradu. Nebo můžete zvolit, aby výrobek

a souhlasím s tím, že výše náhrady přímo s námi.

3.Pokud nechcete dostávat svůj nákup během 65 dní, můžete nás požádat o plnou náhradu před cílem dokončení

(když kliknete'Confirm, Aby Obdržel ' or překročit potvrzení časový rámec).

zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde.

Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!

Štítky: joycon spínač, desková hra, pozadí pro narozeniny, večírek, joycon, radost con nintendo spínač, alloyseed bluetooth, ovládací spínač nintend, Ovládání, bluetooth audio control switch, ns bezdrátový gamepad.

barva Modrá, červená, černá, šedá
rozměry výrobku 16*12.7*5 cm
Typ Gamepady
Hmotnost Produktu 236G
Materiál ABS
Kompatibilní Značka/Model Switch host
Typ Rozhraní TYP-C
Použitelné produkty Switch host
Certifikace CE
Číslo Modelu t13
Značka ssdfly
Balíček Ano
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty