Sdílet
Kingstop 811S kolo sintrované brzdové destičky pro Shimano Deore BRM-525 Nexave C500/600 M486 M485 M475 M416 M446 M375
Cena
152.03 Kč
Dostupnost Skladem

Co je slinování

To je spojování za tepla a tlaku kovových částic a v případě brzd je směsí různých dalších prvků pro zvýšení tření a opotřebení života. Slinuté Brzdy se staly standardem na 99% Motocyklů a Čtyřkolek od OE Stavitelé, a oni také tvoří velké procento na trhu s náhradními díly pro motocykly a ATV.

Slinuté brzdy vydrží déle a obecně zvládnout teplo prudkém brzdění lépe. V Silničním Závodě použít, musíme přiznat, že tam jsou téměř ŽÁDNÉ organické destičky, které přicházejí v blízkosti Slinuté sloučeniny, ale to neplatí v streetbike použití

I když pokusy byly provedeny u Oem pár lety, jak snížit náklady ze Slinutých brzdy pomocí slinuté ŽELEZO, které bylo považováno za neúspěch, a v těchto dnech základní materiál je měď.

Slinuté mědi brzdy jsou tvořeny jedním ze dvou procesů, tlaku slinování ve vakuové peci nebo slinování přes pás pece v kontrolované atmosféře. Ocelové krycí desky pro brzdové destičky jsou mědí potažené a vytvarované ze slinuté mědi "Puk" se nachází na pecky v plechu (buď mužské nebo ženské) a díly jsou předány prostřednictvím pec. V pre-určuje teplotu měděného povlaku pod pad puk taje a taveného puk a deska dohromady.

Na trhu s náhradními díly, budeme i nadále nabízet slinuté brzdy pro aplikace vyžadující delší životnost a vyšší tepelný výkon a semi-metal organické destičky pro všeobecné účely použití ulici.

Srovnání mezi semi-metal organické, sintrované a měď-většina brzdové destičky.

Výhodou sintrované brzdové destičky jsou jako níže.

1. Pro všechny-počasí a stability, jako jsou blátivé a deštivé počasí, výkon brzdové destičky je téměř stejný, jako jsou v pěkném počasí.

2. Tepelně odolné. Bod tání sintrované brzdové destičky je více než 800c je. Vhodné pro Downhill nebo dlouho-době prudkého běhu.

3. Hard-nošení. Většina třecí materiál brzdové destičky je železo a měď.

4. Oblek heavy-brzdění. Mám testováno na dlouhou dobu. Tento typ brzdové destičky vhodné pro prudké brzdění. A brzdná síla je více vynikající než semi-metal organické a mědi většina brzdové destičky.

Nevýhodou

1. To je asi dvojnásobek ceny semi-metal organické brzdové destičky.

2. To může vytvářet hluk při brzdění.

3. To může udělat poškodit rotoru při brzdění.

To je pro Shimano Deore BRM-525 Nexave C500/600 M486 M485 M475 M416 M446 M375 pro Tektro

Tento je 1 pár.

Tyto jsou všechny modely brzdové destičky baleny na polici na prodej.

Upozornění

1. Obvykle jsme loď na celém světě.

2. Většina zboží bude odesláno do 5 dnů po vaší platby swift.

3. Nabízíme poštovní poštovní a expresní přepravy EMS, UPS, DHL, Fedex a TNT pro všechny kupující, 'choosing.

4. Zboží bude odesláno na výchozí adresu, pouze s výjimkou speciální poznámky od kupujících. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací ADRESA je správné, před Platbou. v případě, že zboží může dorazit na vaši adresu, rychle, pls napište vaše celé jméno na Escrow, nebo zanechat zprávu o Vázaném v čase.

Platba

1. Plná platba musí být zaplacena do 3 dnů po potvrzení objednávky.

2. Přijímáme platby z VÁZANÉHO přes , Bankovní převod a Kreditní karty atd. Pls kontaktujte nás, pokud jakýkoliv problém s platební podmínky.

3. Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi

Podmínky a zpětná vazba:

1. Pozitivní zpětná vazba je pro nás důležité, Prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, pokud není problém s transakcí.

2. Pokud položka přijde nefunkční nebo vadné, kontaktujte nás do 3 dny pro další řešení.

3. Máte dotaz? Prosím, neváhejte se zeptat.

Cena bude nižší, pokud je množství, které chcete objednat, je vysoká. Jsem výrobce jízdních kol, motocyklů, E-kolo, auto, truck brzdové destičky. Pokud jde Express(DHL,UPS, FEDEX, EMS, TNT), můžeme si vybrat jeden, jak se vám líbí.

Pokud jde o bezpečnostní a rychlá doprava, jsem upřímně doporučuji volbu dodání DHL.

Štítky: destičky shimano mt 200, řazení shimano, m5100, shimano deore brzdy, automatické m416, shimano 600 historii, brzdové hadice hydraulické, SHIMANO, brzdy shimano m446, šroub shimano.

Značka KINGSTOP
Brzdový Systém Hydraulické Kotoučové Brzdy (Hydraulické Brzdy)
Komponenty Podložky
Číslo Modelu kingstop 811s

Napsat recenzi

Související produkty