Sdílet
Bike Speed Meter Digitální cyklocomputer Multifunkční Vodotěsné Sportovní Senzory Kolo Rychloměru Kolo Světlo, Houkačka 3 v 1
Cena
522.08 Kč -49 %
1 043.94 Kč
Dostupnost Skladem

Pozor:Nejlepší Způsob, jak pro Instalaci

Nejlepší montážní poloha magnetu je na vrcholu kola mluvil. Horní kole hovořil má non-kruhové struktury. Po magnet je uzamčen, nebude to houpat tam a zpět, a bezdrátový signál je stabilní. Vzdálenost mezi magnetem a snímačem by měla být udržována na asi 6mm. Pokud je příliš blízko, může se stát nestabilní. Magnet odpovídá středové poloze vysílače líbil obrázek ukázal, a signál je více stabilní a přesné. Bezdrátové launcher potřebuje 2032 knoflíkové.

Chcete získat jasný bike světla pro jízdu v noci ? Chcete varovat ostatní auta nebo jezdce při jízdě na kole v noci ? Chcete cyklistika ujeté vzdálenosti pro dosažení vašich fitness cílů ? Chcete hlasitý kole zvonek, aby ostatní varoval ? Líbilo se vaše řídítka nestačí náhradní pro všechny gadgets ?

NEWBOLER 3 v 1 cyklistické set je vaše nejlepší volba.

Funkce

800 Lumenů Kolo reflektor vám dává úžasnou viditelnost a udržet bezpečnou vzdálenost ve tmě. Kolo rychloměru s přesné sledování rychlosti a vzdálenosti vám pomůže získat více zábavy pro váš výlet na kole nebo snadno dosáhnout vašich cílů, fitness. 120 db reproduktor zajišťují jasné varování pro kolemjdoucí jezdců a vozů. Prosím vychutnat jízda na kole s této nádherné gadget v kdykoliv cítit rychlost!

Specifikace

Jméno:NEWBOLER Bike Počítač Roh Světlo Model: BK-1920 Světlomet jas: 800 lumenů Osvětlení režim: High/Low/Flash Efektivní dosah: 200m Elektronické roh: Cca 120 dB Světlo Lampy pracovní doba: 5hrs/10hrs Počítač pracovní doba: 3000hrs Dobíjecí Baterie: 4000mAh Režim nabíjení: USB nabíjení doba Nabíjení: 4 hodiny Baterie snímače: CR2032 Senzor pracovní doba: 12 měsíců, 1hod/den Vodotěsný: IP65 Hmotnost: cca 145 g Velikost: cca 110*40* 35mm Barva: Červená / Modrá / Zelená / Černá

Napájecí Zdroj

Vestavěný 4000mAh vysoce kvalitní dobíjecí lithium baterie a inteligentní čip získat lepší výkon jako multifunkční příslušenství.

Zapnutí/vypnutí/Pohotovostního režimu

Zapnout : Dlouhým stiskem Power tlačítka po 3 sekundy , na kole světlo a tachometr se zapne ve stejnou dobu. Vypnutí: Dlouhým stiskem Power tlačítka po 3 sekundy v každém stavu, kolo, světlo a tachometr se vypne a na obrazovce se nezobrazuje. Pohotovostní režim: Po zapnutí, zbarví se obrazovka do pohotovostního režimu, když není žádný pohyb po 4 minutách, pouze hodiny a baterie se zobrazí.

Bike počítač

Kolo rychloměru s přesné sledování rychlosti a vzdálenosti vám pomůže získat více zábavy pro váš výlet na kole nebo snadno dosáhnout vašich cílů, fitness. 12 FUNKCÍ cyklocomputer: horní/aktuální/průměrná Rychlost, vzdálenost, osvětlení, LCD zadní světlo, hodiny, čas, kalorie, automatické vypnutí/ukládání dat, úspory energie atd.;

Funkce paměti

Pokud je slabá baterie, prosím nabijte ji v čase. Je-li baterie zcela vyčerpaná, to způsobí, že všechny údaje, které mají být zcela ztracené. Tovární režim bude obnoven po dobíjení. Výlet Distantance (DST) : Prosím, dlouze stiskněte tlačítko Napájení po dobu 3 sekund, aby se jasné, DST, AVS, MXS, TM a CAL hodnotu na nulu. Bike světlo a počítač, bude také vypnout. Všechny údaje jasné : Prosím, dlouze stiskněte tlačítko "SET" a "MODE" tlačítko po dobu 10 sekund pro vymazání všech údajů. Jak resetovat obvod, hmotnost, čas : Držte tlačítko MODE a tlačítko SET na 5 vteřin, ve stejné době, hostitel vstupuje do nastavení státu.

Připojení

Kolo ujeté vzdálenosti, snímač připojit se magnetické bezdrátové, bike bell připojit tělo od vedení . Pracovní princip bezdrátové verze bezdrátová vzdálenost ≤ 55 cm/21.65 palce vzdálenost mezi magnetem a launcher by měla být 3 mm, nebo tak

Bright zadní světlo

2.1' velký LCD displej s trvalým podsvícením,umožňuje číst digitální jasně v hluboké temné noci nebo v tunelu. Mějte stiskněte tlačítko SET na 2 sekundy zapněte ji, nechat stiskněte tlačítko SET na 2 sekundy, aby jej VYPNOUT.

Kolo, LED světla

800 Lumenů Kolo reflektor vám dává úžasnou viditelnost a udržet bezpečnou vzdálenost ve tmě. Kabelové ovládání nebo ovládací Tlačítko, stiskněte tlačítko "LED" změnit model, nebo stiskněte tlačítko zapnout tlačítko na těle změnit model. K dispozici jsou 4 režimy jasu. (1)100% jas pro 1 Led; (2)100% jas pro 2 Led to bude zase na 60% jasu, pokud není žádný pohyb po 3 minutách; (3)60% jasu pro 2 Led; (4)2 Led bleskem, 2 Led uzavřen.

Přiměřené Bezpečnostní Ray

Ve srovnání s jinými kolo světlo,tento motocykl světlomet funkce s anti-glare design. To je jasné, pro noční jezdce a to nebude slepá řidičů, zvyšování bezpečnosti pro městské jezdce a dojíždějící, kteří se ocitnou ve tmě.

Reflektor / Reflektor

ten zazvonil reflektor, aby světlé delší, reflektor, aby světlé více širší. aby se ujistěte se, že budete mít jasnou vizi v noci. Doule T6 LED 800 lumen světlomet s 3 režimy(světlé lehké; slabé světlo; blesk;), super světlé, vám dává úžasnou viditelnost a udržet bezpečnou vzdálenost ve tmě.

Bike Bell

120 db reproduktor zajišťují jasné varování pro kolemjdoucí jezdců a vozů. Prosím vychutnat jízda na kole s této nádherné gadget v kdykoliv cítit rychlost! Kabelové ovládání. K dispozici jsou 3 druhy režimu zvuku. 120dB. Dlouho stiskněte tlačítko "SPK" na 8 sekund, pro výběr zvukového režimu, který jste chtěli. Vhodné pro všechny druhy uživatelů.

Vodě odolné

Odolné vůči vodě , a ne naznačují, používat to na dlouhou dobu v dešti.

Dlouhá výdrž baterie, nízká spotřeba

Super Dlouhá výdrž Baterie: 4000mAh vestavěný dobíjecí Li-ion baterie a Nízké energetické technologie spolu přinést až 3000 hodin pracovní doby (světlomet ,tachometr práce). nabízí 6/12 pracovních hodin, když zapnete světlo. USB nabíjení Vezměte prosím na vědomí, že nelze nabíjet prostřednictvím Portu USB počítače pouze Mobilní telefon, nabíječku a Power Bank nabíječka.Nebo to bude kontinuální restartovat.

Štítky: mtb cyklistika měřič napájení, roh, velké kolo světla, piaggio digitální rychloměr, bicycl, bike příslušenství obecné, počítač cyklus bezdrátové, odomete rychloměr gps, velký počítač kole, kolo lumen.

Velikost Obrazovky 2.1 palcový LCD displej
Baterie 4000 mAh Lithium baterie
Původ KN(Původu)
Funkce 1 Kolo světlometů/Cyklistika Rychloměr/Bike Zvonek 3 v 1
Certifikace CE
reproduktor 120 db
led 2 T6 LED
Lumenů 800Lm
Funkce 2 Jízda na kole Stopky/světle Kole / Bike reproduktoru, 3 v 1
Verze Wirelss
Typ Půjčovna Computer/Bike světlo/ cyklistika roh 3 v 1
Číslo Modelu BK-1920
Stopky a Příslušenství Bezdrátové Stopky

Napsat recenzi

Související produkty