Sdílet
Zuby Bělení Podstatu Prášek Ústní Hygiena Čistící Sérum Odstraňuje Zubní Plak A Skvrny, Bělení Zubů, Zubní Nástroje, Zubní Pasty
Cena
166.65 Kč -20 %
208.41 Kč
Dostupnost Skladem

Použití: Před použitím, prosím, vyčistit ústa s teplou vodou, pak použijte vatový tampon namočit správné množství produktu, otřete povrch zubů opakovaně před zrcadlem. Opláchněte teplou vodou, dokud deska je čistý. Tipy

1. Při odstraňování skvrn, prosím, otřete opatrně, aby nedošlo k poškození dásní a sliznice dutiny ústní; 2. Řádně navlhčit vatový tampon, když se namočí, ujistěte se, že není příliš mokrý; 3. To trvá asi 1 min otřete každý zub; 4. Pokud skvrny nelze odstranit úplně, použijte znovu po týdnu; 5. Děti mladší 13 let by neměli používat. Nesnažte se spolknout. Skladování:Po použití, prosím, utáhněte kryt, uložte ji na chladném a suchém místě, tak, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření.

1.Při použití produktu, vyhněte se přímému kontaktu s dásní, ústní sliznice a úst. Jinak, dásní otok a bolest se může objevit. 2.Namočte vatové bud v mazání na mírný stupeň. 3. Otřete každý zub pro asi 1 minutu. 4. V případě neuspokojivé odbarvování, znovu o týden později.

Štítky: zubní sada na čištění, asus zub, zubní bělení, toothpast, bylinné toothpast, lapis zub, vysoké bělení zubů, borax, tok prášku, borax tetraboritan sodný.

NET WT 10ML
Složka Borax Mentol Magnolia
Číslo Modelu LAN002
Typ Položky Bělení Zubů
Velikost Small
Značka ARSYCHLL

Napsat recenzi

Související produkty