Sdílet
Vánoční Louskáček Loutky Dřevěné Koně, Panenky Dřevěný Louskáček Jízda Ručně malované Dřevěné Lidí bytové Dekorace Ozdoby
Cena
348.75 Kč -30 %
505.37 Kč
Dostupnost Skladem

Vlastnosti:

1、Design Zdroj: Louskáček byl předáván patrona Evropy. Jeho jedinečný styl představuje statečnost, pozitivní kroky vpřed, což znamená, krásu a přinášet vám štěstí.

2、Skvělý Design: S hrdý voják louskáček a dřevěný kůň panenka doplní každé Vánoční dekorace, téma a určitě přinese ducha Vánoc do vašeho domova.

3、Přidat Kouzlo: Louskáček Jízda je perfektní způsob, jak přidat slavnostní fandit do vašeho domova, přidáním magie oživí vzhled každé místnosti.

4、Pečlivé Řemeslné: Tento louskáček loutka styl kostýmu je realistické, kostým je dobře vylíčil, chmýří je hladký, a to je vynikající umělecká díla.

5、Ideální Velikost: tvar je malý, vhodný pro stoly, police, desky, atd. Je velmi vhodný pro děti jako Vánoční dárky a dárky k narozeninám. Budou všichni to líbí.

Specifikace:

Jméno: Masivního Dřeva Louskáček

Materiál: dřevo

Povrchové technologie: malované

Hmotnost: 0,72 g

Velikost: cca délka 25*šířka 8*výška 29cm/9.84*3.15*11.42 v

Použitelné scénáře: doma, nákupní centra, další

Balení Seznam:

Louskáček Loutka*1

Štítky: pro 3 722 baterie, pyžama šaty klub, ovladač epson l355, lampa light bronze, rukojeť černá 5450, moto modely vespa, humars srdce láska, objímka zelená, formy silikonové bag.

Materiál Dřevo
Jméno Masivní Dřevo Louskáček Jízda
Typ Velkoobchod No
Povrchové technologie Malované
Balení Žádné Dárkové Krabičce
Číslo Modelu Louskáček Jízda
Typ Louskáček loutka
Sada Typ No
Velikost length 25*width 8*height 29cm

Napsat recenzi

Související produkty