Sdílet
Dětský Dřevěný Barevný Kámen Jeng Stavební Blok Vzdělávací Hračka Kreativní Nordic Stylu Stohování Hra Duha Dřevěná Hračka Dárek
Cena
81.86 Kč -29 %
116.94 Kč
Dostupnost Skladem

Body:

1、Inovativní Dárky: pestrobarevné dřevěné kameny jsou inovativní dárky pro většinu lidí, protože jsou měkké na dotek, krásný vzhled, světlé barvy, a pomoci zlepšit koordinaci ruka-oko a trpělivost.

2、Vzdělávací Hra Hračka: Pomůže rozvíjet jemnou motoriku, vizuální prostorové dovednosti, stimuluje tvořivost, představivost a zvýšit zvědavost, a představit je první fáze řešení problému, které vám pomohou budovat rané matematické pojmy, jako jsou tvary, barvy a klasifikace.

3、to, Co Dostanete: různé barevné stavební bloky nastavit, nádherný a zajímavý způsob, jak trénovat ruku, oko a mozek koordinace, dobrý způsob, jak prozkoumat tvar objektů a rozlišovat barvy.

4、Široké Uplatnění: vzdělávací duha dřevo, kámen je nejen hračka, ale také umělecké dílo. To může být umístěn v blízkosti vaší stůl, židle, okno, postel, TELEVIZI a počítač jako ozdoba, přidání dotek zábavu a barvu do vašeho běžného života.

5、Bezpečný Materiál: spolehlivé bukové dřevo, lehký, netoxický, odolný, stabilní, a mohou být uloženy na dlouhou dobu, je doporučeno pro osoby nad 3 roky starý na to použít. Nedávejte stavební blok hračku v ústech, aby se zabránilo náhodnému spolknutí Nebo udušení.

Vlastnosti:

Naučit mnoho schopností z těchto dřevěných vzdělávací hromadu kamenů, jako je logické myšlení, schopnost spolupráce, schopnosti, praktické schopnosti, mozek, schopnost myšlení a rozpoznávání barev schopnosti.

Specifikace:

Barva: jak je znázorněno

Velikost: jak je znázorněno

Materiál: borovice

Obsah balení(volitelné):

01 10*Dřevěné Kámen(Barevné)

02 16*Dřevěné Kámen(luxusní)

03 5*Dřevěné Kámen(trial)

04 16*Dřevěné Kámen(bukové dřevo barva)

05 10*Dřevěné Kámen(základní barva)

Mote:

1. Vzhledem k ruční měření, prosím, aby nepatrná odchylka ve velikosti.

2. Vzhledem k různé displeje, prosím, aby nepatrný barevný rozdíl.

3. Včetně malé části, prosím, aby děti do 3 let pryč.

Štítky: dřevěné hračky stromy, blok stavět, cín barva, natur kámen, n měřítku, nordic plyšové hračky, vývojové vzdělávací hračky, duhový dřevěný, velký montessori vzdělávací dřevěné hračky, dekor nordic.

Materiál Borovice
Typ Další
Číslo Modelu Jeng Stavební Blok
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty