Sdílet
CALT 5 000 kg kapacita mluvil zatížení buňky 1T 2T 3T 5T nádrže, Dávkovací váhy, vážící snímač
Cena
1 362.20 Kč -7 %
1 480.61 Kč
Dostupnost Skladem

CALT 5 000 kg kapacita mluvil zatížení buňky 1T 2T 3T 5T nádrže, Dávkovací váhy, vážící snímač

DY průmyslové měření hmotnosti snímače 8 hole wheel spoke tenzometr vozidla, zatížení buňky s 1T 50T kapacity

Snímač použít wheel spoke typ elastomeru vytáhnout typ struktury, Má nízký profil, částečné zatížení odpor, vysoká přesnost, vysoká pevnost, Snadná montáž, dobré napětí a komprese výstupní symetrii.

Široce používán v průmyslovém systému v platnost měření a korunu Měřítku, železniční mostní váhy, násypky měřítko a další vážení, měření Síly .Průmyslová automatizace, měření kontrolního systému.

Poznámka: Pokud chcete, aby ostatní měřicí rozsah nebo jiné modely, prosím, neváhejte frre kontaktujte mě , nebo poznámka: konkrétní model číslo při objednávce.

2. Rozměr

PROFIL SPOLEČNOSTI

Shanghai QiYi Elektrické A Mechanické Zařízení Co., Ltd je technologie, průmyslové podniky, integrace R & D, produkce, zprostředkování a prodej. Naše společnost zaměřit na rotační snímače polohy, posuvu senzory a čidla s CALT značky. Máme mnoho let zkušeností v zásobování rotační snímače a senzory, který je široce používán v CNC stroje, stroje pro válcování oceli, lineární vodicí systémy, hydraulické systémy, zdvíhací stroje, turbíny a dalších mnoha odvětvích. Nachází se v Šanghaji, jsme si pohodlné ovzduší, vody a půdy doprava.

Štítky: kapacita přepínání, elektron měřítku, zatížení buňky 110, zatížení buňky t, zatížení buňky 12t, síla, siloměr, ma senzor, snímače zatížení, buňka zatížení, číslice rozsah.

Číslo Modelu DYLF-102
Značka CALTSensoR

Napsat recenzi

Související produkty