Sdílet
Přenosné Anti Repelent Proti Komárům Elektronické Ultrazvukové Mosquito Repeller Hodinky Na Krk-Typ Mosquito Dispeller Pro Kempování, Pěší Turistika
Cena
239.53 Kč -40 %
399.28 Kč
Dostupnost Skladem

Mosquito Repeller Princip

1.Věda dokazuje, že pouze ženy komáři štípou lidi a zvířata před rozmnožování krmit, že je to vejce. Ale v tomto období, ženské komáři jsou velmi nepříjemné pro kontakt s mužské komáři.Produkt je založen na tomto principu, produkující podobné ultrazvuku jako mužské komáři v pořadí honit komáry pryč. 2.Vážky jsou přirozené predátory komárů. Na základě ultrazvukového principu,tyto produkty napodobit vibrace, zvuk vážky'wings, tak, aby bylo dosaženo účelu honí všechny druhy komárů.

Rozsah použití

Tento produkt je vhodný pro osobní použití, a může být použit ve venkovním chladném, kempování, zábava, atd. Efektivní repelent proti komárům oblasti tohoto produktu je 5-10 metrů čtverečních v okruhu 2 metrů.

Vlastnosti produktu

●Výrobek má krásný vzhled a je snadno přenosný. Lze jej nosit na zápěstí nebo bosé nohy; to lze připnout na kapsu nebo pásek; to může být zavěšen na krku, závěs, nebo to může být zavěšen na kočárek. ●Ultrazvukové vlny vysílané tímto přístrojem jsou pouze pro komáry a nezpůsobí žádné nežádoucí účinky na člověka a domácí zvířata. ●Tento výrobek má dva režimy z čeho vybírat, a různé gears může být vybrán podle potřeb životního prostředí.

Jak používat

●Otevřete kryt baterie, vložte lithiovou baterii CR2032 (poznámka: baterie umístění směr), stiskněte tlačítko Hořáku tlačítko, červená LED dioda na druhé straně je na, uvolněte tlačítko Hořáku, červená LED dioda zhasne, což znamená, že stroj pracuje normálně. ●Nastavte spodní spínač do polohy 0, stroj přestane pracovat; nastavte přepínač do polohy simulovat zvuk mužského komára mávat křídly a jízdy těhotné ženy komáři že koušou; přepněte přepínač do polohy II, stroj simuluje zvuk vážka mávat křídly, Odpuzovat komáry.

Záležitosti vyžadující pozornost

●Založeno na principu ultrazvukových vln, tento produkt napodobuje zvuk mužské komáři a vážky mávání jejich křídel tak, aby se dosáhlo efektu odpuzování komárů. Proto, tento produkt by měl být vystaveny při používání. Nepoužívejte ho v kapse, aby se zabránilo snížení účinku repelent proti komárům. ●Tento produkt nemá vodotěsnou funkci. Vyhněte se vlhkosti, pokud jej používáte, aby se zabránilo snížení účinku repelent proti komárům.

Štítky: hodinky winder, šváb odrazit, jw quartz, krysa zvuk, škůdce odpuzují, anti mosquito hodinky, pest reject, muži hodinky, od komára, rega.

Značka Chanfong
Napájení DC 3.0 V,
Sada Typ Ano
Mužský komár frekvence 18.4 kHz
Pracovní proud 2-4mA
Napájení baterie CR2032 lithiová baterie(není zahrnují)
Vážka frekvence 38.4 Hz
Akustického Tlaku 50dB
Odpuzující Typ Ultrazvukové Škůdce Repellers
Jmenovité Napětí NIC
Pest Typ Komáři
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty