Sdílet
Center Finder-Line Rýsovací Marking Gauge Center Offset Scribe Pro Dřevoobráběcí Nástroje Contour Měřidlo Vyhovuje Standardní Dřevěné Tužky
Cena
78.94 Kč -32 %
116.11 Kč
Dostupnost Skladem

Funkce: Používá se k určení přesné polohy středu desky během deska řezání, pin klouby, montáž, atd. Centrum scriber je vyroben z ABS plastu a je šetrné k životnímu prostředí a trvanlivé. Multi-funkce písař lze označit středu plechu s maximální tloušťkou 92 mm. Dno je magnetická: center line lokátor může být připojena k povrchu železa, a tužka může být také vložen do otvoru v noze. Tužka není snadné být ztracen a je vhodný pro skladování. Specifikace: Název : Centrum rýsovací + okrajem řádku Materiál: ABS plast + magnetické Rozsah použití: zpracování dřeva, značkovací nástroj Rozsah měření: maximální tloušťce 92 mm Rozměry výrobku: 10.5*5*6cm Barva: modrá Obrys linka specifikace: 1/8 1/4 3/8 1/2 1/16 3/16 5/16 7/16 Produkt čistá hmotnost: 50g Poznámka: první brousit tužku a vložte ji do scribe obsah Balení Balení Obsahuje: 1X center rýsovací (výrobek neobsahuje tužku)

Štítky: mark nástroj, center line, dřeva scribe, obrys metr, 45 ° pravítko, obrys vzor, centrum vládce, okraj center finder, 45 stupňů, kulatý center finder.

Materiál Plastové
Použití Domů DIY
Typ Ruční Nářadí Dílů
Číslo Modelu Center Finder Měřidlo

Napsat recenzi

Související produkty