Sdílet
Wavlink USB 3.1 USB C SATA Dual Bay Dokovací Stanice Externí Pevný Disk Skříně Offline Klon Zálohování pro 2.5/3.5 inch HDD/SSD
Cena
772.46 Kč -44 %
1 404.38 Kč
Dostupnost Skladem

USB C na SATA Dual Bay Externí Pevný Disk Dokovací Stanice pro 2,5/3,5 Palcový SSD HDD [2 x 8TB Podpora]

Popis produktu: Naše Inteligentní Dokovací stanice Dual HDD převod na USB 3.1 Gen1 High speed data storage. To může kompatibilní se všemi 2,5 Palcový /3.5 Inch/Sata I/Sata II a nejnovější Sata III HDD. Tento inteligentní dokovací stanice může dosáhnout Dva HDD v režimu Offline Klon a Jedno tlačítko pro zálohování.Můžete vyměnit HDD data s PC pomocí USB 3.0 kabel pro připojení paměťového zařízení ,HDD, rychlost přenosu až 5Gbps. Produkt feture * 1 )USB3.1 Podporuje všechny 2,5"/ 3,5" SATA I, SATA II, SATA III HDD SSD, Podpora 2 x 8TB pevný řidiči s UASP protokolu. * 2 )USB3.1 má super speed konektor, který lze rychlost až 5 GB/s. To je desetkrát rychlejší než USB2.0 a výrazně zlepšuje stabilitu dopravy a účinnosti energie. * 3 )Vestavěný-v Napájení Spínač Ovládání; Vysoce efektivní (12V, 3A), stabilní a spolehlivé zdroje STEJNOSMĚRNÉHO proudu zaručuje stabilní dodávky energie; 1 * 4 )Automatický režim spánku po 30 minutách nečinnosti šetří energii * 5)Určen pro Snadné Použití (dock nabízí top-loading, toustovač-styl design, který dělá to snadné chcete-li vložit disky. * 6 )vertikální chlazení design má také optimalizovaný odvod tepla efekt. * 7 )Samostatná duplikování / Offline Klon ovládání s LED indikátorem, hot-swap, plug and play, žádné ovladače potřeba. * 8 )LED indikátory ukazují, na první pohled, stav v duplikačním procesu, včetně stavu HDD a klon pokroku.) Teplé připomenutí: 1 )HDD SDD nejsou zahrnuty. 2 )kapacita Cíl HDD musí být větší než Zdrojový Disk. 3) nepokoušejte se vložit nebo odstoupit HDD nebo SSD, když jiný pevný disk běží. 3 )Žádné špatné sektory na disku v použití může zabránit kopírka a způsobit přehřátí, což škody na nádraží. 4 )Mac nepodporuje zálohování

UASP Rychlejší přenosové Rychlosti

High-class chipset JM561U, posílené s UASP Protokolu pro Přenos, dokovací stanice vám umožní plně využít nejrychlejší disk technologie jako SATA ⅲ (6 Gbps) s výkonem až o 70% rychlejší než běžné USB 3.0(BOT), když spárována s UASP-enabled host controller.

Offline Klon Funkce

Offline one-tlačítko clone function umožňuje rychlý a bezpečný sektoru podle odvětví řidič tvrdý zdvojování bez hostitelského počítače. Dual Dock přístup na oba disky současně a použít externí napájení poskytují stabilní výkon řidiče a hot-swapping. Proto není třeba restartovat počítač.

Velké Funkce

tato Dokovací Stanice je ideálním řešením pro správu vašich 2.5 nebo 3.5 HDD & SSD bez použití nářadí nebo speciální software. Po připojení k notebooku nebo McroBook, můžete dělat mnoho věcí, jako je formátování, přenos souborů, obnova dat nebo řídit zobrazování na Super Rychlost USB 3.1 pro přenos dat sazby.

Štítky: hdd dokovací stanice usb c, sata usb, ssd disk 8tb, 4g gigabit, ssd, oneplus opravy, hdd případě usb 3 disk, sata 3 sata, 5.25 card reader, orico ssd.

Jmenovité Napětí 100-240 Va.c. 50/60Hz
Balíček Ano
Použití Pevný Disk Dokovací Stanice
Typ Sata Externí Pevný Disk Kabiny
Velikost 3.5"
Podpora Operačního Systému Windows MAC OS
Podporuje Kapacita Pevného Disku Podpora AŽ 2 x 8TB
Externí Rozhraní USB
Procesor 2,0 Ghz Core2 Duo nebo lepší
Materiál Pouzdra Plastové
Funkce 2.5 3.5 inch HDD pouzdro /Box
Plug Typ UK Plug
Napájení DC12V3A
flash 512 KB
Chipset JMS561U
Vnitřní Rozhraní SATA
Produkt USB 3.1 USB C SATA Dual Bay Dokovací Stanice
Značka WAVLINK
Číslo Modelu WL-ST334UC HDD případě

Napsat recenzi

Související produkty