Sdílet
Pro Acer P1500 projektor barevné kolo 6 segement 44mm
Cena
1 150.65 Kč -4 %
1 211.21 Kč
Dostupnost Skladem

Vítejte v našem obchodě P1500 projektor barevné kolečko pro Acer P1500 6 segement 44mm

Pls zanechat vzkaz pro své potřeby model,děkuji

Ps:máme všechny druhy barevné kolečko,pokud to, co potřebujete, je ukázat na to,laskavě kontaktujte mě diretclty.děkuji.

Lodní způsob, jak vyjádřit

1. Zboží bude dodáno bez sledovací číslo v rámci 1-7 business pracovních dnů. po potvrdil platbu.

2. Zboží může být odesláno dle vašeho výběru. Pokud curiers nebo poštou s sledovací číslo.Budeme poskytovatel s aktualizované náklady na dopravu na vaši žádost. Následující je dodací doba pro jiný způsob dopravy. Pls kontaktujte nás přímo a budeme používat vaše preferované cesty. Spolupracujeme s více expresní přepravce v Číně. Tak můžeme získat další slevu na poštovné.

Platební podmínky:

1. TT

2. alipay

3. western union

Záruka a vrátit politice

1. náš produkt byl pečlivě inspeated u nás. Takže jsme rádi, že nabízíme našim kupujícího spokojenost.

2. Pokud položky jsou vadné. pls informoval nás do 3 dnů od doručení. Pls kontaktujte svého prodejce před vrácením produktů. Budeme buď výměnu nebo vrácení peněz po receupt vadné položky. Zákazníci jsou zodpovědní za zpáteční lodní náklady.

3.Můžete vrátit zboží k nám v rámci záruční den, pokud zboží bylo rozbité .

4. Pokud je zboží poškozeno v důsledku dopravní proces,nemáme zodpovědnost,ale budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl získat odškodnění od dopravní společnosti .

5. Po získání vrácené položky, vrátíme zákazníkovi u položky cena ( kromě náklady na dopravu do a z )

Zpětná vazba

Zpětná vazba je snídaně pro vítěze.Vaše zpětná vazba je velmi improtant pro náš rozvoj podnikání a odhadnout, jak můžeme dělat. Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás servis.Pokud jste satsdfied s našimi produkty a služby.

Štítky: barva grafu, lampa projektoru acer, 1080p projektor filmu, projektor, wap, barevné kolo akryl, acer aspire a515 51g, a515 acer, barevné kolečko milan, graf barevné kolečko.

Číslo Modelu Projektor Barevné Kolečko
Značka szmicroera

Napsat recenzi

Související produkty