Sdílet
2 KS Pro Lenovo Yoga Tab3 Pro-X90Y 10.1 9H 0.3 mm nevýbušné Tvrzeného Skla Fólie
Cena
230.55 Kč -15 %
271.27 Kč
Dostupnost Skladem

1. Ultra-tenké, vynikající flexibilitu. Nemusíte se starat o to, zda odraz rychlost zařízení bude zpomalit poté, co film je vložen.

2. Vysoká tvrdost. Toto tvrzené sklo screen film má vysokou tvrdost, takže to může účinně a trvale zabránit tomu, aby poškrábaný nebo zlomený. Pokud se to zlomí, tvrzené sklo se rozbije na malé kousky, které nejsou ostré, takže uživatel bezpečnější.

3. HD. Film má vysokou propustnost světla. Film má vysoká propustnost světla a nízká odrazivost světla, a může poskytnout vám s vysokým rozlišením, jako obvykle.

4. Funkční chránič obrazovky, může se vešly vaše zařízení dobře, a je velmi odlišná v chrání zařízení před poškrábáním, otisky prstů, voda, olej, prach, náraz, skluz, atd. Když se obarví voda, půda, bláto, olej nebo jiné příslušenství, to může být snadno čistit.

5. Hladký povrch. Dokonce i okraje obrazovky filmu cítit hladké.

6. Snadné použití. To má vynikající přilnavost. Vložit film, vše, co musíte udělat, je vyčistit obrazovku důkladně.

7. Odolné s dobrým výkonem a vysoce kvalitní, může pracovat po dlouhou dobu.

Poznámky k instalaci:

1. Před instalací, prosím, vyčistěte LCD obrazovku s tamponem namočeným v alkoholu a hadříkem z mikrovlákna.

2. Oloupejte ochrannou vrstvu z lepicí strany.

3. Opatrně vyrovnejte sklo s obrazovkou.

4. Stiskněte střed sklo, a pak lepené části budou plynule rozložena na všechny části.

Opatření:

1. Vzhledem k tomu, je sklo produktu, prosím, na vědomí, že okraje skla je zranitelné oblasti.

2. Když odstraněny a znovu použít, lepicí vlastnosti mohou nosit do určité míry, takže screen protector nemůže držet na zařízení. To se nedoporučuje, aby probudit po použití chránič skla.

3. Pokud použijete příliš velkou sílu při instalaci nebo odstranění chránič obrazovky, může dojít k poškození produktu.

1. China Post Obyčejné Malé Paket Plus, doprava zdarma, může být pouze sledován v Číně, ale bez detailu, sledování informací ve vaší zemi. 2. Pokud datum dodání bude konec a vy stále ještě není obdrží balíček,prosím, kontaktujte nás a my se budeme prodloužit dodací lhůta 10-25 dní.Pokud jste ještě neměli dostávat svůj pozemek v 10 dnech, my vám vrátíme. 3. Pokud chcete registrovaných způsob dopravy, prosím, vyberte www.nazarad.cz Standardní Lodní dopravy, nebo China Post Air Mail.

1. Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní, dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky. 2. Prosím, poskytnout důkaz, video, do 5 dnů poté, co jej obdržíte, pokud tam je problém s kvalitou, problémy budou vyřešeny s vrácení nebo výměnu. 3. Prosím, informujte nás do 2 dnů po obdržení nesprávného produktu. Můžeme nabídnout slevu, výměnu nebo vrácení peněz po potvrzení. 4. Poskytujeme bezplatné údržby do 6 měsíců. 5. Propagace produktů nabízejí pouze výměna a údržba; náhrada není přijat (kromě špatné produkty obdržel.)

1. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, vaše Pozitivní Zpětná vazba bude velmi ocenil. 2. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. 2. Budeme pracovat s vámi, dokud nebudete spokojeni. Jsme přesvědčeni, že přátelské komunikaci může vyřešit všechny problémy.

1. Většina výrobků, které jsou předmětem platby dovozního cla (např. v USA) nebo jiné povinnosti, a další poplatky včetně daně z přidané hodnoty (DPH) nebo jiných daní. Pokud tyto jsou použitelné, budou vybírány a určí, kdy zásilka je zpracována podle platné celní úřad ve vaší zemi. Prosím zkontrolujte, zda vaše země dovozní politiky, aby se pochopit a zjistit, použitelnost a vaše odpovědnost za jakékoliv cla nebo daně pro produkty, které zakoupíte. 2. Všechna příslušná cla a daně, pokud nejsou zahrnuty v kupní ceně vaší objednávky nebo transakce. Pokud se vztahují, a jsou vybírány, pak jsou vaše (a ne naše nebo výrobek výrobce nebo dodavatele) výhradní a výlučnou odpovědnost, a musí být zaplacena přímo vám, aby vaše vláda nebo kurýrní společnost, když jsou produkty dodávány. 3. Platby výše uvedeného cla, poplatky a daně nejsou naše (nebo výrobku výrobce nebo dodavatel) odpovědnost. 4. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli přepravní nebo celní zpoždění, protože to je mimo naši kontrolu.

Štítky: lenovo yoga tablet, kryt lenovo yoga, tablet yoga, lenovo tablet, yt3 x90l, lenovo yoga, pouzdro lenovo yoga, lenovo yt x703f, lenova yoga, lenovo yt3 x90f.

Značka haweel
Použití PDA
Funkce Snadná instalace
Materiál Tvrzené sklo
Kompatibilní Značka Pro Lenovo
Množství 2 Balení
Číslo Modelu Pro Lenovo Yoga Tab3 Pro-X90Y
Balíček Ano

Napsat recenzi

Související produkty