Sdílet
Full Rim Sluneční Samozabarvovací Krátkozrakost Brýle Optické Muži student Dokončil Krátkozrakost Brýle Brýle Rám-1.0 -4.0
Cena
313.04 Kč -40 %
521.87 Kč
Dostupnost Skladem

Jaké jsou samozabarvovací čočky? Samozabarvovací čočky jsou také odkazoval se na jako světlo-citlivé čočky". Skleněné čočky jsou přidání halogenidů stříbra, ale teď je tradiční samozabarvovací pryskyřice čočky, přidání spiro a jiných chemických látek v akrylové pryskyřice objektiv, takže původní bezbarvý a transparentní čočky, v jasném světle, budou barevné čočky, udělat ochranu, takže je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Samozabarvovací čočky optické sklo obsahujících mikrokrystaly halogenidů stříbra, phototropy reverzibilní reakci podle principu, na sluneční světlo a UV záření variabilní tmavé, zcela absorbovat ultrafialové a viditelné absorpce světla neutrální; zpět do tmavé, může obnovit bezbarvý transparentní. Samozabarvovací čočky se používají především v open-air pole, sněhová pole a vnitřní zdroje světla, tak, aby se zabránilo slunečnímu záření a ultrafialové světlo z poškození očí.

Teplé tipy

1.Prosím, správně pochopit samozabarvovací brýle, že barevná hloubka není rovno sluneční brýle

2.Test zabarvení, je doporučeno, aby test v poledne, v poledne slunce UV silný, zabarvení lze dosáhnout nejlepších výsledků, další test několikrát, účinek je lepší.

Zbraň šedá

Černá

Modrá Hnědá

Štítky: sklo mužů, toketorism předpis brýle, brýle muži optické korekce, tin brýle na předpis, rám skla, pozdě, velký brýlových obrub muži, slitiny předpis brýle muži, fotochromatické krátkozrakost brýle, ženy optické rám.

dioptrie -100 -150 -200 -250 -300 -350 -450
Rám Materiály Titanové Slitiny Brýle Rám Půl Rim
PD (Žák Vzdálenost) 64mm
Výhodou Ultra Lehké a pohodlné
Materiál Rámu Z Nerezové Oceli
Typ Objektivu Není astigmatismus Samozabarvovací Asférické Pryskyřice čočky
Typ Položky Brýle Příslušenství
Certifikace NIC
Původ KN(Původu)
Vzor Typu Patchwork
Objektiv funkce Proti Únavě/Proti Záření/UV Ochrana
Čočky příslušenství Jasné Čočky se Sluneční Samozabarvovací
Optické Atribut Anti-UV, Antireflexní, Antireflexní, Anti Záření, Antifatigue
Pohlaví MUŽI
Brýle Příslušenství Hotové brýle krátkozraké
Značka KJDCHD
Číslo Modelu 6QKJSBS
Oko Předpis -1.00 -1.50 -2.00 -2.50 -3.00 -4.00 -3.50

Napsat recenzi

Související produkty