Důvěřujte klasice ale..

Důvěřujte klasice ale..

Někteří si na nich už vypěstovali takovou závislost, že sofistikovaný domácí počítač nosí neustále u sebe. Vlastně tak už ani neumíme odpočívat. Většinou tyto početné řídicí systémy ani nevnímáme, přitom nám zaručují pohodlí a vlastně i bezpečnější život.

Všeobecný rostoucí trend využívání automatizace v domácnostech a v kancelářích se zatím příliš neprojevuje v elektroinstalaci budov. Ani neočekáváme, že by se nám nějak dokázala přizpůsobit. Stačí nám jen pár vypínačů a jsme spokojení. Ale věřte, že to jde i jinak.

rozvaděč

Požadujte inteligentní řešení
Je takové, že dokáže reagovat na vaše přání a osvobodí vás tak od nepříjemné rutiny. Na trhu najdete hned několik podobných systémů, které pracují většinou na principu sběrnice. Společným znakem je rozdělení na dvě části: senzor (Představte si třeba vypínač.) a aktor, který zajistí ten správný výkon. Konkrétní požadavky si pak zadáváte při uvádění elektroinstalace do provozu.

elektrické skříňky

Co všechno vám může umělá inteligence nabídnout

·        Stačí jediné stisknutí tlačítka a budete mít osvětlení, které vás zavede až do kuchyně.
·        Využijte světelných scén, které vám navodí v každé místnosti tu správnou atmosféru.
·        Samozřejmostí jsou také tzv. centrální funkce, což v praxi znamená, že jakmile opustíte svůj domov, dojde k vypnutí všech určených světel a spotřebičů.
·        Další výhodou je řízení jakýchkoliv podsystémů, například: ovládání žaluzií, řízení topení nebo zavlažování zahrady.
·        Jako třešničku na dortu bychom si mohli uvést, že ani náklady nemusí být až tak vysoké, jak by se nám mohlo na první dojem zdát. V součtu mohou být dokonce nižší, protože nám ke všemu slouží pouze jedno zařízení.
Na trhu najdete řadu specializovaných firem, které vám rády nabídnou své služby a jejich odborníci vám vše vysvětlí do nejmenších detailů. Vždyť inteligentní člověk jako vy, si zaslouží mít také chytré řešení https://www.teplo-chlad.cz/service/domaci-a-komercni-elektroinstalace/pro svůj domov. Ušetříte si tak řadu starostí a čas navíc můžete věnovat své rodině.