Dejte své studni, co jí náleží

Dejte své studni, co jí náleží


Ochrana Vaší studny nevyplývá pouze ze zákona, ale je Vaší morální povinností, abyste zajistil bezpečnost v jejím okolí, ale i požití vody z ní musí být bezpečné! Přece byste nechtěl být strůjcem potíží, které mohou hraničit i s ohrožením života.
Kompozitní poklopy na studny jsou ochranou, jakou Vaše studna bude rozhodně potřebovat!

čerpadlo
V současné době máte určitě studnu, nebo ji plánujete vyvrtat, to je jedno. Ale podstatné je, že byste ji rád používal, protože není nad vlastní vodu, o které víte, jaké složení má, a jak je na tom s čistotou.  Výhodou je určitě
·         ona čistá voda bez žádné chemie,
·         jakási nezávislost na dodávce vody,
·         rozhodně se finanční částky za spotřebu a provoz studny nevyšplhají do závratných výšek, ba naopak.

Žádná legrace to ale není. Postarat se o studniční vodu chce kvalitní technické zázemí.
Poklop na studnu je, kromě kvalitně vyzděné studny, další důležitou technickou vymožeností, která Vaší studnu učiní stejně tak kvalitní. Nestačí jen obyčejný dekl z betonu, nebo ze dřeva!

Jestli neznáte slovo kompozitní, pak jen stručně řečeno se jedná o materiál, který je složen z několika látek, nebo hmot. Takový materiál získává skvělé vlastnosti, které jsou pro zakrytí Vaší studny tím nejlepším, co může být.
Takový materiál zajišťuje

·         ohnivzdornost, která je dost důležitá, i když se jedná o vodu,
·         o mnoho nižší hmotnost, než je obvyklé, která zajišťuje lepší manipulaci s poklopem,
·         pevnost, která způsobuje dokonalé utěsnění proti průniku dešťové vody,
·         a v neposlední řadě odolnost proti rezavění.

voda

To všechno je skutečně pěkně pohromadě, a proto jsou kompozitní studniční poklopy poměrně vyhledávanou součástí každé studny.
Když budete mít všechno v té nejvyšší možné kvalitě, pak se Vaše péče o studnu může smrsknout do několika kontrolních obchůzek za rok. Budete mít spolehlivý poklop, který zabezpečí studnu hned z několika hledisek bezpečnosti!